Все о мобильных технологиях

Все о мобильных технологиях

ipadstory.ru

Показати повідомлення окремо

"Ліва" горілка до покупців не дійшла

05.05.2009, 07:34   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Працівники закарпатської міліції вже неодноразово затримували вантажі з фальшивою горілкою. Як правило, «лівий» високоградусний напій "застрягає" на міліцейських спецпостах. Так , наприклад, було у Нижніх Воротах на Воловеччині, коли в одному з автомобілів виявили чималу кількість горілки без документів. І ось на цьому ж спецпосту відбулося чергове затримання.

Працівники міліції зупинили для огляду вантажівку, котра намагалася в'їхати на територію області. У супровідних документах вказувалося: везуть на Закарпаття 28 тисяч пляшок горілки "Пшенична хвиля" вартістю понад 320 тисяч гривень. Але накладні викликали певні сумніви у міліціонерів щодо їх достовірності. Далі більше. Оглядаючи крам, правоохоронці виявили на акцизних марках сліди підроблення. Стало зрозуміло - товар явно "лівий". Вантажівку з високоградусним напоєм вирішили затримати й відправити на відповідну перевірку.

Згідно з висновками експертизи, цей алкогольний напій не відповідає вимогам чинного державного стандарту на горілку, а супровідні документи – ніщо інше, як підробка. Крім того, експерти встановили, що акцизні марки на алкогольному пійлі виготовлені не підприємством, котре повинно здійснювати їх випуск, а «наштамповані» за допомогою плоского офсетного і високого друку.

Працівники підрозділу Державної служби з економічною злочинністю Воловецького райвідділу ГУМВС області зібрали відповідні матеріали й порушили кримінальну справу.

Іван ЛАДЖУН