Показати повідомлення окремо

За "липові" документи – справжній кредит на 100 тисяч доларів

05.05.2009, 07:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Щоб отримати гроші, окремі спритники діють за правилом: для досягнення мети годяться всі засоби. Принаймні таке життєве кредо мав житель одного з гірських районів Закарпаття, 29-річний Роман.

Якось захотілося хлопцеві отримати кредит на чималу суму. Та, як відомо, просто за гарні очі великі гроші у банку ніхто не видає. Тож Роман не придумав нічого кращого, як підробити довідку про заробітну плату та доходи. У документі вказувалося, що протягом 2006-2007 років він працював менеджером в одному з місцевих товариств. Слід зауважити, довідка була наче справжня. Все як годиться: і печатка, і кутовий штамп товариства. Як кажуть, комар носа не підточить. З цим диво-документом Роман і вирушив в одне з банківських відділень Ужгорода, де оформив кредит на 505 тисяч гривень (що на той час становило 100 тисяч доларів). Далі все пішло, мов по маслу. У кілька заходів молодик без зайвих проблем отримав у банку всю суму. Та далі Роман "забув" про повернення кредитного боргу. Не допомагали й неодноразові нагадування працівників банку.

Одного дня про цього кредитора дізналися працівники міліцейського підрозділу боротьби з економічною злочинністю, котрі вирішили ретельно перевірити діяльність молодика. З'ясувалося: довідка, надана у банківську установу, виявилася підробленою. Роман жодного дня не працював у товаристві, до того ж згадане ТзОВ протягом вказаного періоду не здійснювало господарську діяльність.

Коли на руках були всі потрібні факти, відбулася зустріч працівників міліції з любителем кредитів. Довелося молодику зізнаватися у своїх неправедних діяннях. Зрештою, якби Роман віддавав кредитний борг, то проблем у нього не виникало б. А так...

За фактом шахрайства правоохоронці порушили кримінальну справу. За ці діяння, до слова, молодику "світить" чималий термін ув'язнення.

Іван ЛАДЖУН