Показати повідомлення окремо

У липні Закарпаття запрошує на "Рекітське сузір’я-2009"

05.05.2009, 07:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У Закарпатській області вже вшосте пройде міжнародний фестиваль юних поетів і прозаїків, митців фото, малюнка та авторської пісні.

Сьогоріч приємний і несподіваний сюрприз організатори фестин підготували для талановитих дітей. Вони подбали про те, аби знову, напередодні великого християнського свята Петра і Павла, на "Коваликовому полі" запалала маліжанська ватра, а юні обдарування, які сюди приїдуть звідусіль, мали можливість розкрити свої таланти.
Три незабутні дні — з 10 по 13 липня — учасники фестивалю проведуть у казкових Карпатах. А вже відтепер обдарована юнь серйозно готується до "Рекітського сузір’я-2009" — упродовж двох місяців у всіх літературно-мистецьких осередках та відділеннях МАЛІЖ проводитимуться творчі вечори.

Переможці, тобто кращі із кращих, вийдуть на фестивальну сцену. Їх оцінюватимуть члени журі — відомі в Україні та поза її межами письменники і поети, фотожурналісти і художники Володимир Ковалик, Василь Кузан, Петро Ходанич, Марія Якубовська, Ангеліна Оборіна, Леонід Ямковий, Андрій Дурунда, Петро Мелень.

Для змагань визначено такі номінації: поезія, проза, журналістика, художнє фото, малюнок, авторське музичне виконання.Источник: UA-REPORTER.COM