Показати повідомлення окремо

Школярі украли з магазину... футбольні м'ячі

01.05.2009, 09:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Бажання пристойно виглядати на фоні забезпечених матеріально однолітків і мати достатньо грошей на задоволення власних бажань нерідко штовхає неповнолітніх на скоєння злочину. Як, наприклад, було у випадку, коли двоє учнів 9 та 11-го класів, жителі одного із сіл Іршавського району Закарпатської області, обікрали магазин у рідному населеному пункті.

Почалося все з того, що у лютому цього року уночі невідомі особи, підібравши ключ до вхідних дверей, проникли в одну із сільських крамниць і винесли продукти харчування на суму близько 1200гривень та гроші з каси, загалом 1100 гривень.

Згодом хтось у цьому ж селі «обчистив» інший магазин. Зловмисники залізли у приміщення, розібравши стіну біля задніх дверей. Тут також зникли продукти харчування, солодощі, два футбольні м’ячі. Власнику магазину було завдано збитків на суму близько 1800 гривень.

Крім констатування фактів крадіжок, підприємці та опитувані свідки не могли сказати нічого, що б могло допомогти працівникам міліції затримати злодіїв. На місці скоєння злочину виявили сліди відбитків взуття, які дали змогу стражам порядку припустити: крадіжки скоїли неповнолітні.

Згодом внаслідок вжитих оперативно-розшукових заходів міліціонери «вийшли» на двох місцевих школярів. Підлітки, як з’ясувалося, зберігали крадене на горищі будинку своєї родички, яка проживала далеко від населеного пункту у горах. Частина поцуплених продуктів харчування зіпсувалася. Все, чим скористались неповнолітні крадії, - це був футбольний м’яч, яким вони гралися.

Ці крадіжки нагадують звичайні дитячі пустощі, але за даними фактами порушені кримінальні справи і проводиться розслідування. Тож відповідати за скоєне тепер доведеться хлопцям не по-дитячому.

Віта ГОРЗОВ