Показати повідомлення окремо

Ужгородськими митниками затримано нашпиговане сигаретами "Пежо"

01.05.2009, 09:06   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомила UA-Reporter.com прес-секретар Ужгородської митниці, 33-річний закарпатець позбувся на українсько-словацькому кордоні свого «Пежо», яким намагався перевезти приховані від митного контролю майже 2 ящики тютюнових виробів.

Під'їхавши в зону митного контролю м/п «Ужгород», порушник свідомо обрав «зелений коридор», аби якнайшвидше пройти митний контроль без зайвих перешкод. Однак не розраховував на досвід та прискіпливість ужгородських митників, інтуїція яких ніколи не підводить.

Під час усного та письмового опитування хлопець й надалі вперто стверджував, що ніяких прихованих товарів не везе. А вже в боксі поглибленого огляду автомобіля, коли інспектори виявили 969 пачок сигарет, у молодика з’явилось повне розчарування у своїй незаконній оборудці. Салон іномарки був вщент заповнений пачками сигарет, а саме в конструктивних порожнинах спинок сидінь, між задніми сидіннями та стінками багажного відсіку, у порогах автівки та задньому крилі.

До «автомобільних сховищ» митники дістались за допомогою технічних засобів після демонтажу обшивки та кришок спеціально вирізаних отворів та тайників.

Тож, порушивши митне законодавство, гр.України позбувся і сигарет, загальною вартістю майже 3 тис.грн., та автомобіля марки «Пежо», вартістю 82 тис.грн.Источник: UA-REPORTER.COM