Показати повідомлення окремо

В Ужгороді дитячі майданчики перетворюють в сміттєві

01.05.2009, 08:53   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Жителі одного з мікрорайонів загрожують заблокувати в'їзд автомобілів до Ужгороду, якщо міська влада не відмовиться від ідеї облаштувати сміттєве звалище посеред дитячого майданчика.

Жителі багатоповерхівки по вулиці Челюскінців 10, у вівторок увечері виявили, що сміттєвий майданчик біля їх будинку працівники комунальних служб перенесли на нове місце - поряд з дитячим ігровим майданчиком. Територію тепер уже колишньої мусорки обгородили стовпами - за всіма ознаками, там повинна з'явитися новобудова. Зате контейнери встановили буквально за 4 метри від дитячого майданчика біля будинку і за 2 метри від ігрового майданчика дитячого садка.

Письменник Михайло Рошко, один з жителів будинку, розповів журналістам, що жителі багатоповерхівок не дозволять облаштувати сміттєві контейнери під своїми вікнами, де граються діти. Більше того - не дозволять побудувати поблизу будинку чергове злачне місце.

Жителі будинку власноручно перенесли контейнери на колишнє місце. Проте комунальні служби повторно перетягнули мусороконтейнери до дитячого майданчика і прикріпили їх до землі ланцюгами. Рошко говорить, що таке місце розташування контейнерів не тільки суперечить здоровому глузду, але і елементарним санітарним вимогам.

29 квітня, жителі провели суспільні збори. І почали збирати підписи з вимогою повернути мусорку на колишнє місце. Якщо міська влада Ужгороду ніяк на це не відреагує, жителі готові вже найближчим часом удатися до найрадикальнішого кроку - перекрити в'їзд автомобілів до Ужгороду з боку села Мінай.Источник: UA-REPORTER.COM