Показати повідомлення окремо

Закарпаття: на Ужгородщині виявлено вибухонебезпечний «скарб»

01.05.2009, 08:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

23 мінометні міни та 4 артилерійські снаряди знешкоджено піротехнічною групою аварійно-рятувального загону ГУ МНС в Закарпатській області 30 квітня. Вибухонебезпечний «скарб» було виявлено у селі Концово, що на Ужгородщині.

Повідомлення про виявлення небезпечних знахідок до оперативно-рятувальної служби краю надійшло 29 квітня. За попередньою інформацією п’ять вибухонебезпечних предметів виявив господар пораючись на присадибній ділянці, (саджаючи деревця) який і звернувся за допомогою до рятувальників. Місце виявлення знахідок негайно було забезпечено охороною до прибуття піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ МНС в Закарпатській області.

По прибуттю фахівці-піротехніки провели обстеження території та виявили ще двадцять два вибухонебезпечні предмети. Всього було виявлено 23 мінометні міни калібру 82мм, три артилерійські снаряди калібру 76 та один 102 мм. Небезпечні знахідки було вилучено та перевезено на спеціальний полігон де їх і знешкодили.

Головне управління МНС в Закарпатській області звертається до громадян бути обережними з такими знахідками, дотримуватись елементарних правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а саме негайно повідомити про знахідку оперативно-рятувальну службу, ні в якому разі не торкатись цих предметів та забезпечити охорону місця де її виявлено до прибуття спеціалістів.