Показати повідомлення окремо

На Закарпатті румуни цікавилися транскордонною співпрацею водогосподарських організац

01.05.2009, 08:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Представники місцевого самоврядування повіту Сату Маре (Румунія) цікавилися на Закарпатті транскордонним співробітництвом водогосподарських організацій.

27 квітня 2009 року Закарпатське обласне виробниче управління по меліорації і водному господарству відвідала делегація румунських голів місцевого самоврядування Сату-Марського повіту під час ділової поїздки по Закарпаттю в рамках проекту Програми Сусідства Румунія-Україна 2004-2006, який впроваджують спільно Обласна Рада Сату Маре (Румунія) та Центр українсько-угорського регіонального розвитку (Україна).

Оскільки метою поїздки було отримання інформації щодо виконання програм сусідства ЄС на Закарпатті, організатори поїздки звернулися до Закарпатського облводгоспу з проханням розповісти про досвід впровадження транскордонних проектів, здійснених за фінансування Європейського Союзу.

Гостям з Румунії було представлено як проекти, які були впроваджені Закарпатським облводгоспом разом з партнерськими організаціями за фінансової допомоги Європейського Союзу в минулих роках, так і діючі транскордонні проекти в сфері управління водними ресурсами і захисту від паводків в басейні р. Тиса в Закарпатській області.

Як повідомили UA-Reporter.com в Закарпатському облводгоспі, особливу зацікавленість викликали проекти Програм сусідства, які відкривають великі можливості для транскордонної співпраці органів влади, професійних організацій, органів місцевого самоврядування і громадських об'єднань. Закарпатський облводгосп наразі впроваджує спільно з партнерами проект Програми сусідства Румунія - Україна "Покращення протипаводкового захисту та екологічне оздоровлення навколишнього середовища на українсько-румунській прикордонній ділянці р. Тиса" і проект Програми сусідства Угорщина - Словаччина - Україна "Розвиток Берегівської транскордонної польдерної системи в басейні р. Тиса".Источник: UA-REPORTER.COM