Показати повідомлення окремо

Звернення рятувальників до мешканців Закарпаття!

01.05.2009, 08:13   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Зустрічати першотравневі вихідні на природі, в лісі, стало традиційним для багатьох родин Закарпаття, а відпочинок на природі зазвичай не обходиться без вогнища та багать. При цьому чимало з нас забуває, що в ці дні ліси та лісопаркові зони становлять особливу пожежонебезпеку, адже на поверхні ґрунту залишається багато минулорічного сухого листя та трави, які здатні зайнятися від найменшої іскри.

Як свідчить статистика, у більшості випадків пожежа виникає через необережність людей: непогашеного вогнища, кинутого недопалка, тощо. Саме тому Головне управління МНС України в Закарпатській області наполегливо просить закарпатців бути особливо обережними та уважними в цей період, і головне, дотримуватися основних правил пожежної безпеки.

Місце для розпалювання вогню потрібно очищати від сухої трави, листя та обкладати каменями чи обсипати землею.

Не розкладайте вогнищ у заборонених місцях, поблизу звисаючої крони дерев. Не залишайте багаття без нагляду.

Після відпочинку залийте вогнище водою, або засипте землею.

Пам’ятайте! Вогонь крокує швидко, і навіть маленької іскорки буде достатньо для того, щоб вогняна стихія завдала непоправних втрат.

Шановні краяни, пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки в лісах, дасть змогу уникнути лиха та зберегти природу Карпат для нащадків.