Показати повідомлення окремо

На варті інтересів правоохоронців

01.05.2009, 08:05   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Закарпатська обласна організація професійної спілки атестованих працівників ОВС України створена у вересні 2007 року і за час свого існування прийняла до лав понад 500 стражів порядку. А нещодавно її ряди поповнили начальник ГУМВС краю полковник міліції Павло Кононенко та його заступники, адже аксіомою для досягнення позитивного результату спілки є щоденна взаємодія і конструктивний діалог з керівництвом міліції.

Як зауважив голова Закарпатської обласної організації ПАП ОВС України полковник міліції Олександр Конюшок, «сьогодні, у нелегкий час економічної кризи, професійна спілка атестованих працівників спрямовує свої зусилля на вирішення питань соціально-правового захисту своїх членів, ветеранів та пенсіонерів ОВС, ініціює відміну законів, які порушують конституційні права працівників міліції. Водночас, ПАП ОВС України є ініціатором поліпшення грошового забезпечення атестованих працівників та надання їм соціальних гарантій згідно із Законом України «Про міліцію», залишення Служби медичного забезпечення в підпорядкуванні МВС України тощо».

10 квітня ГУМВС області та профспілкова організація підписали колективну угоду за якою сторони зобов’язалися захищати інтереси трудового колективу Головного управління у сфері виробничо-господарської діяльності, службових відносин, грошового забезпечення, охорони праці та здоров’я, збереженні та розвитку і соціальної сфери.

«Безперечно, підписання Колективної угоди є свідченням громадянської позиції керівництва Головного управління щодо зміцнення авторитету органів внутрішніх справ та працівника міліції зокрема, соціального захисту, ідейної та моральної єдності, взаємної підтримки закарпатських правоохоронців. Зміцнення дисципліни та законності серед особового складу», - резюмував очільник ПАП ОВС України у Закарпатті полковник Конюшок.

Оксана КУЗЬМІНСЬКА