Показати повідомлення окремо

Депутатський корпус обласної ради виділив на реконструкцію ЦРЛ 380 тисяч гривень

29.04.2009, 23:17   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Минулого тижня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Скрип відвідав Перечинську районну лікарню і ознайомився з роботою медичного закладу та медицини міста загалом.

На сьогодні до складу Перечинської центральної районної лікарні входить районна поліклініка потужністю 320 відвідувань за зміну та стаціонар на 141 ліжко.

В. о. перечинського міського голови Мирослава Гуранич під час зустрічі з начальником управління охорони здоров’я акцентувала увагу на двох основних проблемах лікарні – необхідності реконструкції котельні та забезпечення станції швидкої санітарним автотранспортом.
– Діюча котельня, якій понад 40 років працює неефективно, котли і теплотраса застарілі, тому взимку в палатах не завжди тепло, – констатувала Мирослава Гуранич. – Також існують проблеми із автопарком закладу, його потрібно оновлювати.

Василю Скрипу добре відомі проблеми перечинської медицини, тож пообіцяв врахувати потреби медичної спільноти Перечина. І вже у п’ятницю на черговій сесії депутати обласної ради виділили на реконструкцію котельні Перечинської центральної лікарні з обласного бюджету буде 380 тисяч гривень.

Василь Скрип повідомив, що вже через місяць-два розпочнеться реконструкція котельні ЦРЛ, яка передбачає встановлення нового котла та автоматики для підвищення ККД котельні. За результатами всіх робіт лікарня отримає тепло та цілодобове гаряче водопостачання. До того ж витрати за сплату послуг централізованого теплопостачання будуть скорочені на сотні тисяч гривень.

Щодо забезпечення лікарні санітарними автомобілями, то і цю проблему невдовзі буде вирішено
– Позиція обласної влади в цьому питанні однозначна: медицину необхідно всіляко підтримувати, – констатував начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації. – Цьогоріч на забезпечення медзакладів автотранспортом з обласного бюджету буде виділено 3 мільйони гривень. Планується, що у липні два автомобілі отримає і станція швидкої допомоги Перечинської ЦРЛ.