Показати повідомлення окремо

Чи готова область до ЗНО?

28.04.2009, 07:25   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У понеділок, 27 квітня, в нашій області з перевіркою готовності до зовнішнього незалежного оцінювання перебував директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук. Він взяв участь у зустрічі-навчанні з представниками вищих навчальних закладів області, які будуть спостерігачами під час тестування.

Відтак відбувся брифінг, під час якого Богдан Томенчук розповів представникам засобів масової інформації про особливості організації і проведення цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Він повідомив, що від нашої області Івано-Франківським РЦОЯО зареєстровано 10781 осіб, які виявили бажання пройти тестування у 2009 році. Саме така кількість учасників пройде ЗНО з української мови та літератури, яке є обов’язковим для всіх. Серед інших предметів найпопулярнішими є математика – 4761 зареєстрованих, історія України – 4695. Відповідно до результатів реєстрації в областях регіонального центру на базі загальноосвітніх навчальних закладів створено 461 пункт тестування, з них 111 в нашій області.

Також ведеться активна робота з підготовки кваліфікованих кадрів для організації і проведення тестування. Впродовж квітня проводиться навчання та сертифікація осіб, які залучатимуться до проведення ЗНО-2009 вперше. Особи, які у минулі роки набули досвіду в організації та проведенні ЗНО, проходять інструктаж та тест-контроль.
Директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти закликав журналістів і всіх бажаючих зареєструватися громадськими спостерігачами.

Вся необхідна та корисна інформація про ЗНО-2009 розміщена на сайті ІФРЦОЯО test.if.ua.