Показати повідомлення окремо

На Закарпатті за субсидіями на ЖКП звернулися 6,1 тис. сімей

28.04.2009, 06:59   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На фінансування субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у січні-березні було спрямовано 7,6 млн грн, що майже вдвічі більше, ніж торік.

Як повідомила UA-Reporter.com начальник відділу статистики соціальних послуг Закарпатського облстатуправління Олена Рябцева, у січні-березні 2009 р. за субсидіями на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг звернулися 6,1 тис. сімей. Субсидії призначено 4,9 тис. малозабезпеченим сім'ям, у тому числі 0,9 тис. - виходячи з 20% сукупного доходу сім'ї та 4,0 тис. - виходячи з 15% сукупного доходу. 85,1% загальної кількості - сім'ї, яким допомогу призначено повторно.

Загальна сума призначення становить 511,4 тис. грн. Середній розмір призначених субсидій за І квартал становив 104,2 грн., що на чверть більше, ніж торік.

Найбільше потребують допомоги одинокі люди, які становлять 64,9% загальної кількості сімей, що отримали субсидії. Найвищий цей показник у містах Ужгород, Мукачево, Хуст, Виноградівському та Свалявському районах.

На фінансування субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у січні-березні було спрямовано 7,6 млн грн, що майже вдвічі більше, ніж торік. Заборгованість відділів субсидій перед організаціями - надавачами житлово-комунальних послуг становить 1,6 млн грн. Найбільша заборгованість у містах Ужгород, Мукачево, Свалявському та Виноградівському районах.

На придбання твердого палива та скрапленого газу з метою посилення ефективності використання державної допомоги населенню субсидії видаються готівкою. У січні-березці за субсидією такого виду звернулося 3,6 тис. сімей, з них призначено лише двом третинам - на суму 0,6 млн грн (248,1 грн в середньому на одну сім'ю).

З початку року готівку в сумі 136,1 тис. грн. отримали 487 сімей. Враховуючи призначення минулого року, заборгованість бюджетів з виплати субсидій готівкою станом на 1 квітня склала 439,2 тис. грн.
Подальше удосконалення порядку призначення субсидій населенню сприятиме поліпшенню матеріального становища малозабезпечених верств населення.Источник: UA-REPORTER.COM