Показати повідомлення окремо

Інноваційна діяльність Закарпаття

25.04.2009, 07:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Протягом 2008 року інноваційну діяльність у Закарпатській області здійснювало 31 підприємство. Майже кожне четверте з них розташоване в Ужгороді, десяте - в Іршавському та Ужгородському районах.

За видами економічної діяльності найактивнішими були підприємства машинобудування, харчової промисловості, з оброблення деревини та виробництва виробів з неї, хімічної і нафтохімічної промисловості.

Кожне четверте інноваційно активне підприємство області впроваджувало технологічні процеси — таким чином з'явилося 13 одиниць, з яких 11 маловідходні та ресурсозберігаючі. Створенням і впровадженням технологічно нової чи значно удосконаленої продукції торік займалося 8 промислових підприємств. Вони запустили виробництво 22 видів інноваційної продукції.

Торік інноваційну продукцію реалізовували 24 промислових підприємства області, з них 4 - продукцію, що є новою для ринку, та 22 - новою для підприємства. Обсяг реалізованої інноваційної продукції становив 152,0 млн. грн., або 2,3% загального обсягу реалізованої промислової продукції. Понад третину такої продукції було реалізовано підприємствами Ужгорода та Берегова.