Показати повідомлення окремо

У Закарпатському державному університеті з’явиться розарій першокурсників і алея випу

25.04.2009, 07:08   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Ужгороді студенти Закарпатського державного університету (ЗакДУ) та природничо-гуманітарного коледжу внесли свій вклад в озеленення міста. Озброєні віниками, граблями і лопатами бадьора галаслива компанія вирушила на боротьбу зі сміттям.

Прибирали власне подвір’я в "Новому" мікрорайоні і по вулиці Українській, а також прилеглі до університету території.
Як повідомили UA-Reporter.com у прес-службі ЗакДУ, щорічна акція "Чисте довкілля" стала вже традиційною у виші і проходить в рамках Всеукраїнської весняної толоки. У цей день висаджуються кущі, дерева, облаштовуються клумби. Зазвичай у такій неформальній веселій обстановці виникають цікаві думки. Так цього року зародилася ідея закласти на території університету розарій першокурсників і алею випускників.

"Троянди тішитимуть око перехожим, – пояснюють автори ідеї. – До того ж ця рослина має ще й філософський зміст: шипи попереджатимуть першокурсників про нелегкі роки пізнання науки, яскраві квіти символізуватимуть веселе безтурботне життя, молодість, красу і кохання".

Живу згадку про проведені в університеті роки матимуть і випускники ЗакДУ – слід по собі вони вирішили залишити у вигляді зелених саджанців. "Приємно знати, що багато років по тому, як ти покинув навчання, твоє дерево тут ростиме, мужнітиме й нагадуватиме про тебе. Ми сьогодні зробили фото біля тендітних саджанців, а через 10 років на зустрічі однокурсників сфотографуємося вже під розкішними соснами", - поділилася планами випускниця факультету міжнародних відносин Оля Галюлько.

Результатами своєї праці як студенти, так і їхні викладачі залишилися задоволені. ЗакДУ помітно причепурився, по-святковому сяючи чистотою і зеленню.Источник: UA-REPORTER.COM