Показати повідомлення окремо

На Закарпатті відбувся 2-й дитячий православний благодійний фестиваль

24.04.2009, 07:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомив UA-Reporter.com секретар Місіонерського відділу Перечинського благочиння Віталій Чобаня, у м.Перечин Закарпатської області за благословенням єпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора відбувся 2-й дитячий православний благодійний фестиваль «Лунає радість Ангелів з Небес: Христос воскрес! Воістину воскрес!».

Цей фестиваль проводиться щороку в пасхальний понеділок. В ньому брали участь недільні школи Перечинського благочиння: с. Турички (наст. прот. о. Миколай Пуровець), с. Порошково (наст. прот. о. Віктор Палчей), с. Порошково-Зерновське (наст. прот. о. Іоанн Боїшко), с. Дубриничі (наст. прот. о. Василь Поп) та м. Перечин (наст. прот. о. Володимир Грицько).

Гостями фестивалю в цьому році були дітки з фізичними вадами із пансіонату «Дорога життя». Метою фестивалю було запалити в душах глядачів іскорку Божої любові та милосердя. Організаторами фестивалю е подружжя Віталій та Зоряна Чобаня. Духівником фестивалю є Благочинний Перечинського району, настоятель Свято-миколаївського Храму м. Перечин - митрофорний протоієрей о. Володимир Грицько.

Духівник фестивалю та його організатори щиро дякують всім священникам та педагогам недільних шкіл за участь у фестивалі, підтримку та великий вклад в його духовну скарбницю.Источник: UA-REPORTER.COM