Показати повідомлення окремо

Відбувся міжнародний семінар "Досвід єдиної Європи через підвищення кваліфікації"

22.04.2009, 08:38   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В рамках проекту "Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації" за фінансової підтримки державного фонду "ЄвроКліп- ЄвроЗв’язок" в м. Ужгороді відбувся міжнародний семінар "Досвід єдиної Європи через підвищення кваліфікації". Проект реалізується Міжнародною Асоціацією Інституцій регіонального розвитку "МАІРР". Метою семінару було підвищення обізнаності представників органів влади, місцевого самоврядування та громадських організацій прикордонних регіонів України, Угорщини та Молдови щодо нових можливостей прикордонних країн у зв’язку з запровадженням нових інструментів транскордонного співробітництва.

У роботі семінару взяли участь представник Генерального Консульства Угорської Республіки в м.Ужгороді, Державного фонду "ЄвроКліп- ЄвроЗв’язок" (Угорщина), Угорської Громадської Неприбуткової Компанії Регіонального розвитку та містобудування "VATI", Колегії Міжнародних Цивільних Відносин та Європейської Інтеграції (Угорщина), керівник громадської організації "Перспектива" (Молдова), директор Асоціації Територіального розвитку "КІУТ" (Угорщина), керівник Агенції Регіонального Розвитку "Полонини" (Словаччина).

Серед учасників семінару були також фахівці Закарпатської ОДА, Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, представники місцевих органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових та бізнесових кіл Закарпаття.

У ході семінару було розглянуто питання важливості формування сталого партнерства на регіональному рівні та програми використання Нового Інструменту Європейського Сусідства та Партнерства "ENPI" 2007-2013. Особлива увага учасників форуму була прикута до її пріоритети, зокрема: покращення стану навколишнього природного середовища, захист навколишнього середовища, екологічне раціональне використання та управління природними ресурсами, готовність до надзвичайних ситуацій та реагування в разі виникнення аварійних ситуацій. Участь у цій програмі можуть взяти Закарпатська, Івано-Франківська та окремі регіони Угорщини, Словаччини та Румунії.

Також під час семінару було проведено тренінгову програму, за підсумками якої учасникам вручено відповідні сертифікати.