Показати повідомлення окремо

Електрик напав на пенсіонерку

21.04.2009, 06:24   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Відомо чимало випадків, коли, представляючись працівниками соціальних служб, електромережі, "жеку", зловмисники «відвідують» помешкання літніх людей, аби їх обікрасти. У подібну ситуацію потрапила і 74-річна жителька міста Берегово Закарпатської області.

Близько 15-ї години в її квартиру постукав молодий чоловік. Під виглядом контролера електромереж він проникнув в оселю пенсіонерки. Далі напав на жінку, зв’язав їй клейкою стрічкою руки і ноги, та заходився вимагати гроші. Однак бідолашна почала голосно кликати на допомогу.

Певно, остерігаючись, що на ці крики можуть прибігти сусіди, зловмисник вирішив ретируватися з місця пригоди. Звільнившись від пут, потерпіла звернулася по допомогу до працівників міліції. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Відбитки пальців, зняті з меблів у помешканні, знайдена тут перука чорного кольору, складний ніж, гумові рукавиці, кепка та канцелярська папка згодом стали незаперечними доказами вини зловмисника, якого затримали в одному із сіл Ужгородського району.

Ним виявився 44-річний житель цього населеного пункту. У нього вилучили ще й газовий пістолет та рукавички. За цим фактом проводиться розслідування.