Показати повідомлення окремо

День довкілля у міліції

20.04.2009, 11:12   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Минулої суботи в Україні відзначали День довкілля. Цього дня люди садили дерева, косили зелені газони, прибирали від сміття вулиці, тротуари, парки й сквери. Не стояла осторонь цих подій і міліція.

За словами заступника начальника ГУМВС Юрія Чубелки, працівники обласного управління, усіх міськрайорганів та служб міліції взяли участь в озелененні та прибиранні територій. Відвідали правоохоронці й підшефну Перечинську школу-інтернат. Загалом міліціонери висадили того дня 75 дерев, 80 кущів, озеленили 35 клумб та 6 зелених зон. А ще -- фарбували тротуари, підчищали непотрібні гілки на деревах тощо. Дільничні разом із працівниками ЖРЕРів взяли участь у профілактичних заходах щодо охорони довкілля. Весняна толока з озеленення та благоустрою території краю наразі триває.

Ми ж завітали на День довкілля у міліцейський приймальник-розподільник для осіб, затриманих за бродяжництво. Начальника ПРЗБ ГУМВС підполковника міліції Ремезана Оразкурбанова застали за роботою. Разом з підлеглими -- старшим лейтенантом міліції Ярославом Карляком та ст.прапорщиком Іваном Голиком він прибирав територію, обкопував газон з квітами та деревцями. До праці залучили й двох затриманих: 34-річного Мартина та 26-річного Володимира. А поруч цвіла й пахла красуня-магнолія, що тільки-но розпустилася під весняними променями сонця. Це диво-дерево, що, як і сакури, є візитівкою та окрасою Ужгорода, на території ПРЗБ зламав буревій. Але, на щастя, деревце відродилося й знову милує своїм неперевершеним цвітом людське око.

-- Я виріс у далеких пісках Каракумів, де росте лиш саксаул і "верблюжа колючка", -- сміється син туркменського народу Ремезан Оразкурбанов, -- тому закоханий в неповторну природу Закарпаття. На території ПРЗБ ми висадили квіти на клумбах, берези та смереки. Я сам залюбки беру лопату і граблі, й підлеглих на це націлюю. Природа потребує догляду.

А ще раніше в приймальнику зробили внутрішній ремонт приміщення: облагородили камери для затриманих, обладнали туалети та умивальники там, де їх не було. Тепер і в нас окремі камери для затриманих відповідають вимогам євростандартів, як того вимагають представники міжнародних правозахисних організацій, котрі часто навідуються з інспекційними перевірками в ПРЗБ.

Володимир ПАВЛЮХ