Показати повідомлення окремо

Проведено перевірки лісогосподарських підприємств області

18.04.2009, 07:28   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області провела перевірки лісогосподарських підприємств області на предмет додержання ними вимог природоохоронного законодавства, в ході яких було виявлено наступні порушення: незадовільна очистка лісосік від порубкових залишків, пошкоджених дерев до ступеня припинення росту, незаконна рубка дерев в межах лісосіки та ін.

За результатами перевірок за порушення Лісового Кодексу України, санітарних правил в лісах України Інспекцією виставлено підприємствам претензії для добровільного відшкодування шкоди, заподіяної природним ресурсам, а саме: ДП "Мукачівське ЛГ" – на суму 74,902 тис. грн, ДП "Виноградівське ЛГ" 24,641 тис. грн, ДП "Свалявське ЛГ" – 0,136 тис. грн, Ужгородському військовому лісництву – 0,830 тис. гривень.

Крім цього, Інспекцією притягнуто до адміністративної відповідальності 17 осіб на загальну суму штрафів 1,326 тис. гривень.
При залишенні претензій без відповіді Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області будуть подані відповідні позовні заяви до Господарського суду Закарпатської області.