Http://lesosibirsk.krepeg24.ru/

http://lesosibirsk.krepeg24.ru/ скобы такелажные купить в лесосибирске.

lesosibirsk.krepeg24.ru

Показати повідомлення окремо

Митний пост «Ужгород» вкотре відзначився затриманням іноземної валюти

18.04.2009, 07:12   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В зону митного контролю на митному посту "Ужгород" на ділянці "В'їзд в Україну" заїхав легковий автомобіль марки "Фольксваген Пасат" під керуванням громадянина Молдови, який прямував у справах із Великобританії до Молдови. Митниками було запропоновано громадянину заповнити митну декларацію, в якій він задекларував 300 Євро та зазначив відомості про транспортний засіб. Під час усного опитування він заявив, що при собі має лише 30 англійських фунтів стерлінгів і в подальшому повідомив, що на момент перетину митного кордону окрім задекларованої усно валюти більше нічого не переміщує через митний кордон України.

Однак, в ході проведення митного контролю зазначеного автомобілю, документів, ручної поклажі та речей була виявлена не задекларована за встановленою формою та не задекларована усно іноземна валюта у розмірі 6 260 англійських фунтів стерлінгів. Порушник заховав гроші у верхній частині туристичного рюкзака, у двох банківських конвертах.

В одному конверті знаходилося 4000, а в другому 2 260. Рюкзак-сейф знаходився на передньому пасажирському сидінні в салоні автомобіля. Вилучену валюту порушник визнав своєю власністю.

Цього прикрого, для громадянина, випадку мого б не статися, як би порушник задекларував свої кошти. Розумне капіталовкладення нема чого сказати!