Показати повідомлення окремо

«Динамівці» звітували і обирали очільника

18.04.2009, 07:01   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Днями у приміщенні ГУМВС відбулося засідання Закарпатської обласної ради ФСТ «Динамо» України, в якому взяли участь керівники правоохоронних структур краю, усіх служб та підрозділів ГУМВС. Перед присутніми виступили начальник УСБУ області Богдан Тиводар, начальник обласної податкової міліції Іван Швед, голова обласного Антимонопольного комітету Дмитро Іванов, начальник Чопської митниці Йосип Штробля, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА Ярослав Свида, заступник голови облради ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо та інші.

Підбито підсумки роботи за попередній рік та нагороджено переможців минулорічної спартакіади серед працівників правоохоронних органів області. Ними стали колективи ГУМВС, ДПА та Чопського прикордонного загону. На засіданні відзначили і кращих спортсменів-«динамівців»: Наталію Шкварук – призерку чемпіонату світу з гирьового спорту, Андрія Яремуса - чемпіона світу і рекордсмена з пауерліфтингу, Анатолія Герея – призера чемпіонату світу з фехтування, Андрія Даскалюка – майстра спорту з волейболу, члена збірної України та інших.

Члени ради одноголосно обрали головою обласного товариства «Динамо» начальника ГУМВС України в Закарпатській області полковника міліції Павла Кононенка.