Показати повідомлення окремо

Закарпатська писанка потрапила в Книгу рекордів України

18.04.2009, 06:52   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Президент України подарував її дитячому будинку

Напередодні світлого свята Пасхи, 17 квітня, закарпатського кондитера Валентина Штефаньо за виготовлення найбільшої шоколадної писанки було нагороджено дипломом Книги рекордів України. Нагороду майстрові вручив начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба.

Як повідомив Юрій Глеба, кондитерський виріб Валентина Штефаньо був представлений на всеукраїнському Великодньому благодійному ярмарку, що проходив в "Українському домі" у Києві.

Вітаючи кондитера зі встановленням рекорду України, начальник управління культури облдержадміністрації відзначив, що перемога Валентина Штефаньо на ярмарку приємно вразила, адже у виставці взяли участь майстри з усієї України. «На ярмарку була представлена ще одна писанка ручної роботи, створена приватним сімейним підприємством на Київщині. Але рекорд України встановив саме наш земляк Валентин Штефаньо», – тішиться Юрій Глеба.

За словами Валентина Штефаньо, встановлення рекорду – велика честь для нього. І зізнався, що має мрію – зробити Закарпаття своєрідною кондитерською столицею.

Для виготовлення шоколадної писанки закарпатському кондитерові знадобилося понад 20 кілограмів французького чорного шоколаду, а розписана вона білим шоколадом, какао-маслами і фарбами.
Цей кондитерський виріб від імені Президента України Віктора Ющенка передано Київському дитячому будинку сімейного типу "Малятко".