Показати повідомлення окремо

Операція "Нерест – 2009" на Закарпатті

16.04.2009, 07:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

З метою посилення державного контролю за станом охорони, використання і відтворення рибних та інших водних живих ресурсів в весняно-літній нерестовий період 2009 року наказом начальника Державної екологічної інспекції в Закарпатській області, Головного державного інспектора охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області від 3 квітня 2009 року № 150 розпочато проведення операції "Нерест– 2009". Вона триватиме до 25 травня 2009 року. Таким чином, в цей період на території краю заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів.

Як виняток на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на визначених ділянках рибогосподарських водних об'єктів Закарпатської області.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення правил рибальства тягне за собою накладання штрафу на громадян від 34 грн. до 170 грн. та на посадових осіб від 170 грн. до 510 грн. Грубе ж порушення правил рибальства, тобто рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 грн. до 680 грн. та на посадових осіб від 510 грн. до 850 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.