Показати повідомлення окремо

До влади – по допомогу

16.04.2009, 06:59   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У вівторок, 14 квітня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші провів в обласному центрі прийом громадян. Більше десятка закарпатців звернулися до керівника краю з різними проблемами – забезпечення обладнанням медичних закладів, капітальний ремонт будинків, надання матеріальної допомоги.

Іван Петенько, сільський голова Лози, що на Іршавщині, звернувся до керівника краю з питання забезпечення лікарської амбулаторії обладнанням. Заклад було зведено півтора року тому. Нещодавно коштом сільради придбано частину обладнання для фізкабінету.

– Для повноцінної роботи амбулаторії заклад необхідно доукомплектувати, також є потреба в обладнанні для стоматологічного кабінету, – каже сільський голова.
Олег Гаваші дав доручення управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації до 1 липня забезпечити заклад необхідним обладнанням.

Жителька Рахова Олександра П. звернулася з проханням надати допомогу на ремонт будинку. Приміщення свого часу потерпало від паводків, нині будинок, в якому проживає пані Олександра з онукою, в аварійному стані. Керівник краю пообіцяв пенсіонерці допомогти з ремонтом і дав доручення відповідним управлінням.

Значна частина питань, з яким прийшли люди, стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування. На всі без винятку звернення голова облдержадміністрації дав вичерпні відповіді та відповідні доручення.