Показати повідомлення окремо

Припинено діяльність конвертаційного центру, через який пройшло понад 3,6 млн. грн.

16.04.2009, 06:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Наприкінці березня працівниками відділення боротьби з суб’єктами господарювання, що мають ознаки фіктивності, Ужгородського міжрайонного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгороді припинено діяльність "конвертаційного" центру, створеного на базі приватного підприємця С., мешканки Свалявського району.

Як уже повідомлялося, 12 січня 2009 р. слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.212 ч.3 КК України щодо приватного підприємця С.

Із березня 2006р. по травень 2008 р. приватний підприємець С. шляхом неподання звітності до Свалявської МДПІ ухилилась від сплати податку на додану вартість на суму 888тис.грн. та податку з доходів фізичних осіб на суму 400,7тис.грн. Всього не сплачено 1 млн. 288 тис. 718 грн.

Під час розслідування кримінальної справи встановлено, що протягом вказаного періоду приватний підприємець С. виписувала документи (накладні, податкові накладні) на поставку лісоматеріалів та надання послуг понад півтора десятка суб’єктам господарювання зі Сваляви, Перечина, Іршави, Берегова та Ужгорода, які користувалися послугами "конвертаційного" центру. Фактично поставок товарно-матеріальних цінностей та послуг від приватного підприємця таким суб’єктам господарювання не було, відбувався тільки рух документів.

Після виписки документів вказаним суб’єктам господарювання підприємець проводила конвертацію готівкових коштів через два розрахункові рахунки в установах банків у м.Ужгороді та м.Мукачеві. Загальна сума конвертованих грошових коштів становить 3 млн. 644 тис. грн.

У січні ц.р. проведеним обшуком за місцем проживання підприємця виявлено та вилучено в якості речових доказів наступні предмети та речі, які вона використовувала для незаконної діяльності "конвертаційного" центру печатка, чекові книжки з корінцями та невикористаними чеками, квитанції, накладні, податкові накладні, договори поставки лісопродукції, інше.

31.03.2009 р. на підставі постанов Ужгородського міськрайонного суду накладено арешт на банківські рахунки, по яких проводилась конвертація грошових коштів.

Вжитими заходами зруйновано регіональну злочинну схему ухилення від сплати податків та замаху на незаконне відшкодування ПДВ. На теперішній час проводиться перевірка задіяних у схемі суб’єктів господарювання Закарпатської області на предмет подання заявок на відшкодування ПДВ з Державного бюджету.