Показати повідомлення окремо

Найбільша партія контрабанди цигарок до країн ЄС затримана українськими митниками

15.04.2009, 08:59   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Більше ніж 220 тис. пачок цигарок торгової марки "", з акцизними марками України, вилучили працівники митного поста "Чоп-залізничний" Чопської митниці в ході проведення поглибленого огляду вантажу "резервуари для рідких газів" (баки металеві). Вказаний вантаж прямував залізничним транспортом на адресу приватного підприємства з Чеської Республіки. Відправником вантажу виступало одне з приватних підприємств міста Харкова.

Тютюнові вироби знаходилися в чотирьох спеціально виготовлених тайниках у вигляді пустотілих резервуарів з подвійним стінками, які, в свою чергу, були поміщені в залізничні контейнери. В кожному резервуарі зроблено отвір для завантаження контрабандного товару. Отвір прикритий кришкою за допомогою механічних з'єднань, якій надано зовнішнього вигляду невід'ємної частини резервуару шляхом нанесення ґрунтівки та фарби. Доступ до отвору стає можливим після демонтажу технологічних труб різного діаметру.

Виявлення стало можливим в результаті здійснення аналізу ризиків з використанням рентгенустановки типу "Рапіскан".

На даний час здійснюється документування дій, спрямованих на переміщення контрабандного товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

Враховуючи велику кількість вилучених тютюнових виробів та ретельно організоване переміщення, можна зробити висновок про викриття міжнародного каналу по контрабандному переміщенню тютюнових виробів в країни ЄС.

Щоб відкрити фотографії з місця подій перейдіть за цим посиланням