Показати повідомлення окремо

За кермом "Lamborghini" був не стрижак

15.04.2009, 08:55   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Резонансну аварію, за участі іномарки "Ламборджіні" в Ужгороді, яку пов’язують із сином голови КС Андрія Стрижака, прокоментував начальник УДАІ ГУМВС Петро Луцюк. За його словами, А.Стрижак у справі не фігурує. "Ламборджіні" зареєстроване в Мілані й офіційно належить відомому футболісту Кахі Каладзе. Доручення на право керування іномаркою має громадянин Юрій Д., який постійно проживає в місті Михайловці у Словаччині.

За кермом на момент ДТП перебував інший закарпатець - громадянин Г., який повинен був доставити машину на автомийку, але не впорався з керуванням і скоїв ДТП. На водія складено 3 протоколи про порушення ПДР (керування машиною без належних документів, скоєння ДТП і перевищення швидкості). Справу цю вже розглянув суд, водія оштрафовано на 340 гривень.

Стосовно ситуації на закарпатських дорогах загалом, то вона, за словами полковника Луцюка, стабілізувалася. З початку року зареєстровано 171 ДТП (проти 313 торік), в яких гинули й травмувалися люди. На 27 менше осіб загинуло (30 проти 57), на 145 менше травмованих (198 проти 343). Порушників правил дорожнього руху з початку року оштрафовано на загальну суму понад 8 мільйонів гривень.

Володимир ПАВЛЮХ