Купить сальники манжеты

Страница бесплатного объявления купить сальники манжеты.

sf2v.ru

Показати повідомлення окремо

Незадекларована "шкіра" стомленого водія

15.04.2009, 08:51   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Під час здійснення митного контролю ручної поклажі та мікроавтобуса марки "Mercedes-Bens", яким керував наш співвітчизник, співробітники Чопської митниці вилучили незадекларовану шкіру.

Водій мікроавтобуса, житель міста Вінниця, 1981 року народження слідував з Італії до України у приватних справах. Митників зацікавив вміст трьох поліетиленових пакетів, які знаходились у вантажному відсіку транспортного засобу. І не дарма, адже у цих пакунках співробітники митного поста "Тиса" виявили 502 одиниці цільних оброблених шкір ВРХ без волосяного покрову, загальна площа яких склала 303,5 м2.

Як пояснив водій мікроавтобуса, виявлену митниками шкіру іноземного виробництва він перевозив для власних потреб, однак, не заявив про її наявність у митній декларації у зв’язку з тим, що був дуже стомлений та забув про неї. Зазначимо, що при цьому, наш співвітчизник про наявну у нього іноземну валюту — 6 тис. євро не забув і заявив про неї у декларації.

З огляду на такі обставини митники склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 340 Митного кодексу України. Шкіру, загальна вартість якої склала понад 44 тис. грн., як безпосередній об’єкт правопорушення вилучено до розгляду справи у суді.