Показати повідомлення окремо

Міліція близька до розкриття замаху на суддю

15.04.2009, 08:47   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Про розкриття замаху на життя ужгородського судді Олега Ціцака розповів начальник карного розшуку ГУМВС полковник Володимир Шелепець. За його словами, в помешкання судді (у кухню) справді закинули вибуховий пристрій, який пошкодив стіни та меблі. На той момент господар із сім’єю був вдома. Порушено кримінальну справу за фактом посягання на життя людини. Перевіряються й інші версії, зокрема, пов’язану з діяльністю самого заступника голови Ужгородського міськрайсуду О.Ціцака. Міліція близька до розкриття цього резонансного злочину.

Цікавилися представники ЗМІ й затриманням в Ужгороді приватного літака, який буцімто належить Віктору Балозі.

- До нас надійшов запит депутата Верховної Ради, першого заступника голови комітету боротьби з організованою злочинністю й корупцією Геннадія Москаля, який просив перевірити законність використання літака (номер вказується) на предмет дотримання вимог митного та повітряного законодавства, - розповідає Павло Кононенко. - Як бачимо, про Балогу тут не згадується. Відповідного листа ми направили працівникам митниці. Аби митники могли безперешкодно здійснити цю перевірку, вони попросили нашого сприяння. У зв’язку з цим були залучені працівники УБОЗу та ДАІ, які надавали допомогу. Наша участь обмежувалася лише охороною громадського порядку, щоб не було жодних інсинуацій стосовно працівників митниці. За підсумками перевірки, як ідеться в листі керівника Ужгородської митниці М.Поради, щодо громадянина США Г., командира повітряного судна, порушено справу за недотримання митних правил.

Тепер про наругу над пам’ятниками Петефі в Ужгороді й на Верецькому перевалі. За словами Павла Кононенка, порушили кримінальну справу стосовно першого випадку. Зловмисників поки що не знайшли. Біля таких пам’ятників найближчим часом встановлять камери відеоспостереження, а також працюватимуть неподалік наряди міліції. А от пам’ятник угорцям на Верецькому перевалі, за словами начальника закарпатської міліції, не є історичною цінністю і взагалі ніде не зареєстрований...