Показати повідомлення окремо

Чи є міст у Заріччі?

15.04.2009, 08:25   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Стосовно інформації Управління боротьби з організованою злочинністю (її оприлюднив "5 Канал" і неоднозначно сприйняли на Закарпатті), буцімто в селі Заріччя на Іршавщині розікрали гроші, призначені на відбудову після повені сільського моста, коментарі дав керівник УБОЗ ГУМВС України в Закарпатській області полковник Сергій Шаранич:

- В УБОЗ надійшла оперативна інформація про те, що в селі Заріччя посадові особи у змові з виконавцями робіт сфальсифікували акти прийому виконаних робіт, привласнивши бюджетні кошти. До перевірки залучили відповідних фахівців, призначили ревізію КРУ, внаслідок чого порушили кримінальну справу стосовно виконавців робіт і особи, яка повинна була контролювати саме виконання. Ця справа вже передана на розгляд у суд. Що стосується посадових осіб Зарічанської сільської ради, то матеріали щодо них виділені в окреме провадження й триває досудове слідство. Всього за матеріалами перевірки КРУ виявлено фінансові порушення бюджетного законодавства на суму понад мільйон гривень, з них на 44 тисячі справа уже скерована у суд.

З приводу звинувачення УБОЗу, який буцімто надав в ефір неправдиві цифри, проведено службове розслідування, за підсумками якого порушень чинного законодавства працівниками УБОЗ не виявлено. За цим фактом проводиться перевірка з боку прокуратури області. У зв’язку з цим також провели робочу зустріч з представником Секретаріату Президента України.

Цікавилися журналісти і правопорушеннями з боку самих працівників міліції. За словами заступника начальника ГУМВС з кадрового забезпечення полковника Володимира Петрицюка, з початку року порушено п’ять кримінальних справ стосовно працівників закарпатської міліції. Торік за перший квартал таких справ було шість. Загалом, з урахуванням попередніх років, маємо в краї 42 кримінальні справи проти міліціонерів.

Рік тому з ОВС за порушення дисципліни звільнили 18 працівників, нині таких фактів поки що немає.