Громкоговорители поясные у нас на сайте

Подробная информация громкоговорители поясные у нас на сайте.

kladok.ru

Показати повідомлення окремо

16-річний хлопець вживає алкоголь уже понад два роки...

14.04.2009, 07:29   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Прикро, коли бачиш мутні, залиті алкоголем або обкурені очі молодих людей. Особливо гірко, коли до чарки тягнеться ще зовсім дитяча рука. Співробітники закарпатської міліції разом з працівниками відповідних соціальних служб постійно проводять відпрацювання населених пунктів краю, під час яких виявляють таких проблемних дітей.

На Іршавщині, наприклад, місцеві правоохоронці затримали 16-річного юнака Юрія, жителя села Заріччя. Мало того, що хлопець не тримався від алкоголю на ногах, він ще, як з’ясувалося, зовсім не вміє ні читати, ні писати...

Міліціонери довідалися: неповнолітній навчався у школі тільки до 4 –го класу. Наука не вдавалася хлопцеві, тому мати вирішила віддати сина у школу-інтернат у селі Імстичево. Але й там Юрій навчатись не захотів. Тож матір знайшла йому краще заняття - випасати домашніх кіз та сусідських корів. За це люди їй платили гроші. Жінка також залучала неповнолітнього сина працювати за наймом у власному селі.

Те, що працівники міліції затримали хлопця у нетверезому стані, її аж ніяк не схвилювало. Вона спокійно розповіла, що син вживає алкоголь уже понад два роки. І це в 16 літ!

Працівники райвідділу міліції направили юнака на психолого-медико-педагогічну комісію при відділі освіти Іршавської РДА. Там і з'ясувалося, що Юрій рахує лише в межах десяти, рівень його знань нижчий за програму першого класу загальноосвітніх навчальних закладів... На підставі рішення комісії неповнолітньому рекомендовано індивідуальну форму навчання (на дому).

До речі, поки правоохоронці переймалися долею Юрія, той у лютому скоїв в Іршаві грабіж – відібрав від місцевого жителя мобільний телефон та гроші.

Нині вирішується питання про притягнення горе-матері підлітка до відповідальності. Адже саме її байдужість та недбалість призвели до розумової відсталості в розвитку дитини.

Віта ГОРЗОВ,
капітан міліції
Іршавський РВ ГУМВС України в Закарпатській області