Показати повідомлення окремо

Молодик вистрибнув з балкону власної квартири...

14.04.2009, 07:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Шостого квітня видалася нелегка ніч у медиків Мукачівської районної лікарні – з різницею у кілька годин сюди один за одним карета швидкої допомоги доставила двох молодих людей, котрим набридло жити. Що цікаво, суїцидні випадки сталися у різних сім’ях, котрі мешкають у будинках в різних кінцях Мукачева.

Спершу 29-річний молодик, будучи у стані алкогольного сп’яніння, в присутності своїх рідних вистрибнув з балкону власної квартири, що знаходиться на дев’ятому поверсі. У цій оселі разом з ним проживають його два брати, батьки і співмешканка. Родичі розповідають, що останнім часом хлопець зловживав алкоголем. Сім років тому він вже намагався покінчити життя самогубством. Але тоді вони вчасно зауважили це і біду вдалося відвернути.

Мукачівця відправили на лікування у психдиспансер, по виході з якого він перестав пити, навіть влаштувався на роботу. Проте віднедавна знову пристрастився до чарки. У хаті, де не було особливих статків, постійно зчинялися сварки, лунали крики. Цього разу потерпілого, на жаль, не вдалося врятувати.

Трохи пізніше у лікарню привезли 28-річну мукачівку. Вона також у нетверезому стані і також в присутності батьків вирішила вкоротити собі віку, викинувшись з балкону власної квартири, з четвертого поверху.

З’ясувалося, що причиною такого вчинку молодої жінки стало нещасливе кохання. Тривалий час вона проживала за кордоном, у Німеччині, в свого коханого молодого чоловіка. Та недавно їхні стосунки дали тріщину. Чоловік кілька днів тому довіз мукачівку до українського кордону і залишив там. З тих пір молода жінка перебувала у дивному стані. Родичі передбачали, що вона може зі собою щось вчинити, тому пильнували її. Але не догледіли… Наразі жінка знаходиться у лікарні. Ще не прийшла до тями. Рідні сподіваються, що, можливо, поверне до життя її дворічна дочка від першого шлюбу. За обома випадками проводиться розслідування.