Показати повідомлення окремо

14 квітня співробітники Державтоінспекції відзначають своє професійне свято

14.04.2009, 07:11   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Дванадцять років тому Кабінет Міністрів України затвердив Положення про державну автомобільну інспекцію. Щоправда, історія створення і становлення цієї служби сягає корінням у далеке минуле – повоєнний 1945 рік. Тоді апарат ДАІ налічував всього шість посад, а парк автомашин у краї був невеликий. З тих пір багато чого змінилося, і закарпатськими дорогами курсують не кілька, а сотні автомобілів. До того ж, окрім основних обов’язків – нагляд за порядком на автошляхах, працівникам державтоінспекції нині доводиться виконувати й інші функції: розкривати злочини, перевіряти автогосподарства, проводити виховну і профілактичну роботу серед населення.

Слід зауважити, що ситуація з аварійністю з початку цього року помітно поліпшилася. У цьому, не в останню чергу, заслуга співробітників державтоінспекції.

З нагоди професійного свята щиро вітаємо усіх працівників цієї служби та ветеранів ДАІ. До речі, разом з «даішниками»-чоловіками, тут справно несуть службу і представниці прекрасної статі (на фото). Тож надсилаємо найщиріші привітання і побажання добра, радості і довгих літ життя жіночому колективу ДАІ.