Показати повідомлення окремо

Затримано директора підприємства, яке ухилилося від сплати податків

14.04.2009, 06:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як уже повідомлялося, у червні минулого року слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 212 ч. 3 КК України за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами приватного підприємства (сфера діяльності – автомобільні перевезення, оптова торгівля товарами народного споживання).

Підприємство безпідставно погасило податкові векселі, видані у 2007 році під час імпорту товарів на митну територію, шляхом неправомірного формування податкового кредиту по безтоварних операціях, пов’язаних з придбанням та реалізацією шлаку гранульованого, внаслідок чого ухилилося від сплати податків на суму 10,8 млн. грн., тобто в особливо великих розмірах.

Досудовим слідством встановлено причетність до вчинення злочину директора підприємства, яка під час проведення досудового слідства перешкоджала встановленню істини по справі, ухилялася від слідства, не з’являлася на виклики до слідчого відділу.

У березні 2009 року слідчим СВ ПМ ДПА у Закарпатській області винесено постанову про оголошення розшуку обвинуваченої. У той же день Ужгородським міськрайонним судом винесено постанову про затримання обвинуваченої та привід її до суду для вирішення питання про обрання відносно неї міри запобіжного заходу.

5 квітня 2009 року директора підприємства затримано в одній із сусідніх областей, наразі вона знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.