Показати повідомлення окремо

В Ужгороді говоритимуть про транскордонну співпрацю на нових східних кордонах ЄС

11.04.2009, 07:21   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні 15-16 квітня проводить міжнародну конференцію "Транскордонне співробітництво на нових східних кордонах ЄС".

Як повідомила UA-Reporter.com директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді Світлана Мітряєва, на конференції обговорюватимуться питання транскордонного співробітництва в системі міжнародних відносин та в рамках Карпатського Єврорегіону.

Особлива увага буде приділена необхідності концептуальних змін в системі транскордонного спіпробітництва, з огляду на запровадження нових інструментів "Східного партнерства". Конференція забезпечить платформу для обговорення ролі транскордонного співробітництва як важливого чинника європейської інтеграції України.

До обговорення цих питань залучені відомі експерти України, Угорщини та Словаччини, Посольства України в Словацькій Республіці, органів державної влади та місцевого самоврядування України, Угорщини та Словаччини, представники Карпатського Єврорегіону, Генеральних консульств Угорщини та Словаччини в Закарпатській області, регіональні експертні еліти, науковці, представники неурядових громадських організацій та ЗМІ.Источник: UA-REPORTER.COM