Показати повідомлення окремо

Ужгородська гімнастка Наталія Поляк привезла "золото" із Чернівців

11.04.2009, 07:19   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Другий міжнародний турнір з художньої гімнастики на честь першого космонавта України Леоніда Каденюка "Буковинське сузір'я" відбувся цими вихідними у Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі.

У змаганнях взяли участь 150 спортсменок з Чернівців, Києва, Дніпропетровська, Чернігова, Українки, Білої Церкви, Кам'янця-Подільського, Львова, Луцька, Ужгорода, а також сусідньої Молдови – з міст Кишинів і Бендери. Почесним гостем змагань був перший космонавт, Герой України, генерал-майор Леонід Каденюк.

Загалом змагання проводились по вікових групах, де брали участь дівчата від 5 до 22 років. Так, серед юних гімнасток 2003-2004 років народження перше місце посіла представниця Ужгорода Наталія Поляк, у віковій групі серед дівчат 2002 року переможницею стала львів'янка Юлія Староста, серед дівчат 2001 року народження перемогу святкувала спортсменка з Молдови Лона Кокотченко.

У віковій групі, де змагалися 8-9-річні спортсменки, перемогу розділили гімнастки з Кишинева – Юлія Пістушко та Сівіль Топол, а серед спортсменок 1999 року народження перемогла Ксенія Капранова з Бендер. Золоту медаль у віковій групі 1998 року народження розділили Софія Манько з Дніпропетровська та чернівчанка Ангеліна Полонинська.

Перемогу у вікових категоріях серед гімнасток 1997, 1996, 1995, 1994 та 1993 років вибороли відповідно: Юлія Факас з Чернівців, Софія Шиманська зі Львова, Дарія Поворотная з Дніпропетровська, інша представниця Дніпропетровська Анна Дорофєєва та чернівчанка Яна Кодрян. Серед найстарших дівчат, 1992 року народження, "золото" опинилося у скарбниці Надії Проскуріної з Білої Церкви, а серед гімнасток 1987 -1991 років народження кращою стала дніпропетровчанка Катерина Аненкова. На урочистій церемонії закриття всіх переможниць та призерів змагань було нагороджено пам'ятними медалями, кубками, призами, а наймолодших учасниць – чудовими іграшками.Источник: UA-REPORTER.COM