Показати повідомлення окремо

Податківці виявили несплату внесків до Пенсійного фонду посадовцями

10.04.2009, 07:12   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

3 квітня 2009р. прокуратурою Тячівського району за матеріалами працівників податкової міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 364 ч. 2 КК України за фактом зловживання службовим становищем службових осіб філії "Т" державного лісогосподарського підприємства "З" (сфера діяльності – надання послуг у лісовому господарстві).

Встановлено, що з листопада 2005 року по листопад 2007 року службові особи філії "Т" умисно, усвідомлюючи вимоги законодавства про першочерговість сплати страхових внесків, зловживаючи службовим становищем, діючи в особистих інтересах, використали кошти на загальну суму 650,2 тис. грн. на потреби підприємства, при цьому в порушення вимог п. 6 ст. 20 "Закону України "Про загальнообов'язкове пенсійне страхування" не перерахували страхові внески до Управління Пенсійного фонду України у Тячівському районі на загальну суму 60035 грн. За несплату обов'язкових страхових внесків Управлінням Пенсійного фонду України у Тячівському районі щодо філії "Т" протягом вказаного періоду застосовано фінансові санкції в сумі 30018 грн.

Таким чином, умисними діями службових осіб філії "Т" заподіяно збитки інтересам держави в особі Управління Пенсійного фонду України у Тячівському районі на загальну суму 90тис.грн.