Показати повідомлення окремо

Закарпатці-призовники отримають допомогу в дві мінімальні заробітні плати

10.04.2009, 06:53   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, які не мають середньо-спеціальної освіти можуть укласти контракт на військову службу при досягненні 18 річного віку.

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com начальник 159-го територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом підполковник Іван Балашов, із внесенням змін від 5 березня 2009 року до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", змінився порядок прийому громадян на військову службу за контрактом. Згідно з чинним законодавством, на військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 40 років з числа військовослужбовців, які прослужили на строковій військовій службі не менше трьох місяців, громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозабов′язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

"Зміни відбулися й у частині матеріального забезпечення громадян України, у зв’язку з призовом або прийняттям на військову службу, - каже пан Балашов. - громадянам України, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом або прийняттям на військову службу, виплачується вихідна допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат".Источник: UA-REPORTER.COM