Показати повідомлення окремо

Під підлогою кемпінгу контрабандист з Латвії заховав 9000 пачок сигарет

09.04.2009, 07:26   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

7 квітня, вельми не поталанило підприємливому латвійцю, який спокусився дешевим українським тютюном. Завантаживши в тайник 9 000 пачок сигарет "L&M", іноземець попрямував до кордону, де позбувся захованого товару та автомобіля-кемпінгу.

"Фіат-Дукато" латвійської реєстрації, який прибув до пункту пропуску "Тиса", що в Закарпатській області, одразу ж викликав підозру в оглядової групи. Його 33-річний водій їхав до Італії не найкоротшим маршрутом – через нашу країну. Зважаючи на це, а також на те, що раніше контрабанду не рідко знаходили в кемпінг-автомобілях, прикордонники та митники ретельно оглянути "будиночок на колесах".

Їх увагу привернули кілька водопровідних та вентиляційних труб між салоном та багажним відділенням. Як з’ясувалося, їх демонтували, щоб вивільнити місце для тайника. Між днищем та підлогою кемпінгу оглядова група знайшла заховані латвійцем сигарети українського виробництва. Вилучену тютюнову контрабанду вартістю майже 40 000 гривень, вилучили разом з транспортним засобом. Конфіскат передали в митницю, загальна сума його оцінки склала майже 110 000 гривень.