Показати повідомлення окремо

Іршавські податківці серед кращих і в спорті

09.04.2009, 06:58   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Іршаві напередодні відбулася районна міжгалузева спартакіада працівників відділів та служб районної державної адміністрації під девізом "Знайди час для свого здоров’я".

Змагання проходили на базі Іршавської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів. У них взяли участь 6 команд. Крім команди податківців, брали участь у змаганнях команди Іршавської РДА, Іршавської районної ради, центральної районної лікарні, РВ УМВС в Закарпатській області та відділу освіти РДА.За безпосереднього лідерства начальника ДПІ Любомира Петровського, спортсмени-податківці взяли участь у всіх видах змагань і в загальнокомандному заліку зайняли третє місце, а команда волейболістів – перше.

В індивідуальних змаганнях відзначилися працівники ДПІ - Діана Пітра, яка зайняла перше місце у стрибках та третє в бігу на 100 метрів, Ірина Білунка – перше місце в бігу на 60 метрів, Алла Дурда – друге місце в шахах та Андрій Демчик, який посів друге місце в бігу на 100 метрів.

Керівники району та організатори змагань нагородили переможців дипломами та грамотами і висловили вдячність керівникам відділів та служб РДА за активну участь працівників у спартакіаді.