Показати повідомлення окремо

На Закарпатті рятувальники МНС витягли коня, який впав у каналізаційний люк

09.04.2009, 06:43   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Близько двох годин тривала операція по порятунку тварини, яка через невдалий маневр погонича, потрапила до каналізаційного люку. Тривожне повідомлення з вулиці Жовтневої, що в селі Минай Ужгородського району, в оперативно-рятувальну службу обласного центру надійшло по обіді 8-квітня.

На порятунок тварини були відправлені чергова частина аварійно-рятувального загону спеціального призначення та автодрабина з СДПЧ-1 обласного центру. З першої спроби витягти тварину з полону стало зрозуміло, що завдання буде не з легких. Складність полягала у великих габаритах та вузькому отворі трьохметрового каналізаційного колодязя. В хід пішов ручний інструмент. Били бетонну плиту, різали арматуру. Коли дісталися глибше, то помітили встромлений в ребро коня залізний прут. Головним завданням було - не завдати шкоди. Тварина була сильно перелякана, тому її поведінку спрогнозувати ніхто не міг.

Тоді до справи взявся досвідчений рятувальник Сергій Батрак, якому за роки служби довелося стикатися з різноманітними нестандартними ситуаціями. За допомогою спеціального спорядження обрізав металевий дріт і видалив його з тіла коня. Далі обв’язав його пожежним рукавом. Після цього знову задіяли пожежну автодрабину та лебідку аварійно-рятувального автомобіля, за допомогою яких тварина опинилася на волі.