Показати повідомлення окремо

На прийом – до голови облдержадміністрації

08.04.2009, 20:31   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У вівторок, 7 квітня, голова облдержадміністрації Олег Гаваші провів прийом громадян в обласному центрі. Загалом до керівника краю звернулося понад 30 мешканців області. Найбільше – з таких питань, як поліпшення житлових умов, працевлаштування, земельні спори, ремонт будинку та надання допомоги з будівельними матеріалами, з питань матеріальної допомоги тощо.

Пан Дмитро з Мукачівщини, інвалід Великої Вітчизняної війни, скаржився на те, що більше п’яти років стоїть у черзі на отримання легкового автомобіля. Наразі пан Дмитро 234-ий у черзі. Чисто по-людськи колишнього фронтовика можна зрозуміти, однак органи соцзахисту не мають права надавати перевагу і змінювати черговість на отримання автомобілів, оскільки це призведе до порушення прав інших громадян. Разом з тим, Олег Гаваші повідомив, що за останній рік в області отримано ветеранами та інвалідами 85 автомобілів.
Ужгородка пані Марія скаржилася на проблеми з опаленням в квартирі, в якій проживає її сім’я.

– Незважаючи на відсутність заборгованості, тепло у квартиру, як і багатоповерхівку загалом, цієї зими нам так і не подали, – каже пані Марія. – Взимку діти часто хворіли. А для сімейного бюджету встановлення автономного опалення занадто дороге задоволення.
На жаль, такі випадки в обласному центрі є непоодинокими. Більшість мешканців міста вже перейшла на автономне опалення, але багатодітні та малозабезпечені родини не можуть собі цього дозволити. Щодо звернення пані Марії, то керівник краю дав відповідні доручення профільним управлінням, які мають розглянути проблему та внести пропозиції по її вирішенню.

Велика кількість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування.

На всі звернення громадяни отримала обґрунтовані відповіді та по можливості – допомогу, жодне прохання не пройшло повз увагу Олега Гаваші.