Показати повідомлення окремо

Контрабандне ліжко на колесах до Швеції не доїхало

08.04.2009, 07:31   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Митний пост «Ужгород» вкотре відзначився затриманням контрабандних сигарет, прихованих у спеціально виготовленому сховищі автомобіля, які громадянин Швеції намагався перевезти через україно-словацький кордон.

Повертаючись близько опівночі з України до Швеції на автомобілі «Fiat Wema Type 660» (типу спального будиночку на колесах), 45-річний швед під час проходження митного контролю заявив, що нічого прихованого не переміщує. Та результати поглибленого огляду автомобіля вкотре довели митникам: питай, але перевіряй! На спальній полиці, що над сидінням водія та пасажира, в конструктивній порожнині між фанерними стінками митники виявили 100 блоків сигарет, акуратно викладені по всій полиці. Інші 600 блоків «віднайшлися» у спеціально виготовленому тайнику спального ліжка. Нарощені фанерою стінки ліжка були так вміло сконструйовані, що утворилась чимала порожнина, яку іноземець вщент заповнив сигаретами.

Відтак за статтею 352 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Приховані тютюнові вироби марки «Marlboro» на суму 49 тис. грн. та автомобіль вилучені.