Показати повідомлення окремо

Ще п’ятьом закарпаткам вручено почесне звання «Мати-героїня»

07.04.2009, 07:00   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

У п’ятницю, 3 квітня, голова облдержадміністрації вручив відзнаки Почесного звання "Мати-героїня" 5 багатодітним матерям, що мешкають у Виноградівському районі.
Керівник краю від імені Президента України Віктора Ющенка подякував жінкам за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

– Мені особливо приємно вручати відзнаку «Мати-героїня», адже це надзвичайно почесне звання, – каже Олег Гаваші. – Щиро вдячний вам, шановні матері, за ту подвижницьку працю й щиру любов, з якою ви виховували своїх дітей. Щиро бажаю, щоб добра доля завжди була з вашими родинами.

Нагороди та цінні подарунки отримали: мати десяти дітей Тетяна Палінчак, Ганна Келемен, Марія Бровдій і Ганна Ловска, в родині яких 9-о дітей, та Верона Ісайович, яка виховує 8 дітей.

Довідково: на сьогодні в Закарпатській області проживає 12 тисяч 680 багатодітних сімей, з яких – 18 родин, у яких виховується 10 і більше дітей віком до 18 років, та 283 сім’ї, у яких народилося 10 і більше дітей та де виховуються неповнолітні діти.