Показати повідомлення окремо

Закарпаття відзначає 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя

07.04.2009, 06:57   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

В Закарпатській області відбулася ціла низка заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Миколи Гоголя.
1 квітня, саме у день народження письменника, в обласному театрі ляльок в Ужгороді відбулися урочистості за участі майстрів мистецтв та художніх колективів краю. Того ж дня в обласному угорському драматичному театрі, що в Берегові, – вистава «Одруження» за однойменним твором Миколи Гоголя.

До відзначення 200-річного ювілею з дня народження письменника долучилися і бібліотеки: зокрема в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва провели літературний ранок «Герої Гоголя запрошують на свято», в обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили виставку «Микола Гоголь – славний син України» та книжкову виставку «Нерозгадані таємниці Микола Гоголь». Також у бібліотеках області відбулися літературні вечори та ранки, презентації книжкових виставок, перегляди літератури, присвячені 200-річчю з дня народження письменника.

9 квітня в обласній універсальній науковій бібліотеці в Ужгороді відбудеться літературний вечір «Вічний геній». Обласний російський драматичний театр порадує поціновувачів творчості Миколи Гоголя виставою «Майська ніч».