Показати повідомлення окремо

Обережно, в Ужгороді працюють дантисти-шарлатани!

07.04.2009, 06:40   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Як повідомляє читач UA-Reporter.com, в Ужгородський стоматологічній кліниці «Натадент» працюють дантисти-шарлатани. Щодо конкретного випадку, то я (дописувач-ред.) у другій половині грудня 2008 року з гострим зубним болем я звернувся в «Натадент».

Там лікар повідомила мені, що на на нижньому 6, 7, 8 зубі необхідно вбивати нерви, пломбувати всі канали, ставити штифти і покривати полімерними пломбами – і відповідно було взято грошей по повній програмі: 1000 грн. А вже через три місяці, в суботу, я відчув сильний біль саме на «пролікованих по вищій категорії» зубах, а підвечір весь лівий бік напух – до понеділка не дотягнув і звернувся в найближчу приваатну клініку, де мені відразу зробили рентген і виявилися цікаві речі. Зокрема пломбу на болючому 7 зубі в «Натаденті» поклали на хворий зуб без попереднього лікування (майже дуже спішили заробити гроші), в результаті чого під ним утворилась кіста з гнійним утворенням, а в суботу гнійну капсулу прорвало…. – в результаті прийшлось рвати зуб і вичищати гній.

Ще один цікавий факт виявив рентген – виявилось, що на жодному із «пролікованих» в «Натаденті» не виявилось жодного штифта….
Ось такі халтурщики і шарлатани, які заробляють на людському болі гроші, працюють в «Натаденті». Моя порада усім потенційним клієнтам цієї стоматологічної фірми – не робіть моїх помілок довірливої людини – обов’язково збірігайте чеки протягом усієї їх гарантії (2 роки) і вимагайте видачу на руки усіх рентгенівських знімків. До речі, на сайті цієї фірми – www.natadent.com – нема форуму чи навіть хоч якоїсь сторіки для клієнтів, щоб ми могли звернутись туди із своїми скаргами – є лише реклама про їх досягнення та можливості.

Жертва дантистів Ужгородської філії «Натадент».

З листа в редакцію

Источник: UA-REPORTER.COM