Показати повідомлення окремо

Тютюн з Костополя на 1,2 млн. грн. або Нелегальна схема перепродажу тютюнових виробів

07.04.2009, 06:23   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

Близько 250 тисяч пачок прихованих цигарок загальною вартістю понад 1,2 млн. грн. вилучили працівники митного поста "Дяково" Виноградівської митниці в ході проведення поглибленого огляду транспортного засобу марки "DAF" з напівпричепом.

Вказана вантажівка під керуванням громадянина Румунії перевозила експортний вантаж "плити деревостружкові шліфовані" з міста Костопіль (Рівненська область) на адресу однієї з румунських фірм. У зоні митного контролю водій поводив себе знервовано і невпевнено та заперечував наявність прихованих тютюнових виробів, що і стало підставою для проведення поглибленого огляду даного транспортного засобу.

Чималий досвід пошукової роботи підтвердив, що митники не помилися. Цигарки марки "CHESTERFILD" були приховані у спеціально виготовлених сховищах, а саме у майстерно вирізаних порожнинах всередині деревостружкових плит.

Таким чином, нелегальна схема перепродажу тютюнових виробів за кордон не спрацювала.

За даним фактом співробітники Виноградівської митниці склали протокол про порушення митних правил. Цигарки та вантажівку, що використовувалася як засіб для приховування товарів, вилучили до рішення суду.

До слова, протягом тижня це вже друга невдала спроба незаконного переміщення значної кількості тютюнових виробів через митний пост "Дяково".