Показати повідомлення окремо

П'яний дебош у ресторані, втеча і непокора міліції

04.04.2009, 06:53   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

На Берегівщині, що в Закарпатті, все частіше практикується залучення членів добровільних громадських формувань для допомоги працівникам міліції, особливо у вечірню та нічну пору. Нещодавно близько півночі старшому дільничному Ярославу Катрану зателефонував власник ресторану з села Дийда. Підприємець повідомив: двоє невідомців, незважаючи на пізню пору, вимагали, аби офіціанти їх обслужили. Коли ті відмовилися, влаштували у закладі дебош.

Погрози й лайки адресували також самому власнику. Після цього зібралися і на автомобілі розлючені поїхали геть. Невдовзі Ярослав Катран і члени добровільного громадського формування Габор Товт та Ервін Ковтунович були на місці події. Працівники ресторану назвали держномери машини, на якій поїхали хулігани. "Шериф" зателефонував у чергову частину Берегівського райвідділу ГУМВС, а звідти вже надійшло відповідне повідомлення патрульним нарядам та постам Державтоінспекції, які тієї доби несли службу в районі.

Один з нарядів ДАІ зауважив потрібне авто на в'їзді в Берегово, однак зухвальці проігнорували вимогу зупинитись. Утікачам вдалося проїхати майже весь райцентр. Здавалося б, ще трішки – і їм ніхто не страшний, адже вони вже будуть на трасі, що веде в бік Мукачева. Однак саме на окраїні Берегова з одного боку дорогу блокував наряд ДАІ, з іншого - слідчо-оперативна група райвідділу. Позаду під'жджав Ярослав Катран зі своїми помічниками. Кільце замкнулося. Але втікачі й не думали так легко здаватися.

Підігріті спиртним, вони чинили стражам порядку злісний опір. Врешті-решт їх доставили у райвідділ, авто – на штрафмайданчик. Пізніше з'ясувалося, що обидва молодики - з Мукачева. Один з них уже мав конфлікт із Законом. Перед поїздкою у Дийду приятелі десь встигли непогано погоститися, та захотілося ще…

Похмілля виявилося гірким – цілий шлейф правопорушень: окрім непокори працівникам міліції, їм інкримінують хуліганські дії в розважальному закладі, що завдали чималих збитків власнику, керування автомобілем у нетверезому стані та невиконання вимоги про зупинку. Вирішується питання про порушення проти мукачівського «дуету» кримінальної справи. Догулялися...

Михайло ПИСКАЧ