Показати повідомлення окремо

Гроші на «чорний день» пішли на спиртне

04.04.2009, 06:33   Залишайте свої коментарі, реєстрація необов'язкова

38-річний Іштван був колись ледь не взірцем для інших і втіхою для рідної неньки. Працював медиком в одному із сіл Берегівщини, там й одружився. Щасливу сімейну ідилію з роками припинив "зелений змій", у тенета якого потрапив чоловік. Спершу покинула дружина, згодом за пристрасть до алкоголю звільнили з роботи. Тоді Іштван повернувся додому у село Дийда, старій матері на голову.

Відтоді пані Єва не мала спокою: син безпробудно пив, почав виносити все цінне з обійстя. Коли ж не було за що придбати спиртне, починалися сварки. Жінка завжди носила зі собою гроші, приховані на "чорний" день. Якось зібралася на похорон, а гроші забула в літній кухні. Коли ж повернулася, понад 1070 гривень зникли. Бідолашна поскаржилася сільському голові. Той повідомив у міліцію. Звичайно, підозри впали на непутящого сина.

Старший дільничний інспектор Ярослав Катран та його колега Василь Місько знайшли Іштвана уже ввечері в одному з сільських розважальних закладів. Той щедро пригощав присутніх, зрозуміло за чиї гроші, встиг "пропустити" половину з них. Свій вчинок пояснив просто: гроші його матері, отож він також може ними розпоряджатися. Та не так сталося, як гадалося. Тепер доведеться відповідати за скоєне.